Dobře si vybírejte u ověřených společností!


V této době, kdy Česká národní banka musela regulovat trh s hypotékami a určila, že každý, kdo chce hypotéku, musí mít k dispozici alespoň dvacet procent z hodnoty nemovitosti, jsou velmi žádané spotřebitelské úvěry u bank a hlavně potom tedy nebankovní půjčky různých variant, včetně nebankovních výhodných hypoték  https://www.huileolive.cz/vyhodna-pujcka-ktera-je-resenim-vsech-vasich-financnich-problemu/.
muž s dluhy.png
I když v České republice tento trend nebyl na vzestupu tolik, jako v jiných zemích, je právě i nyní tento trh na vzestupu a nebankovní půjčky se stávají opravdu nejpopulárnějším zdrojem financí.
Na finančním trhu samozřejmě existuje s nadsázkou nespočet bankovních společností, ale v této době právě i stovky společností, které poskytují právě nebankovní půjčky. I když je jich velká řádka, ne všechny samozřejmě nabízí všechny typy půjček. Naopak se spíše zaměřují na určitý typ půjček.
Pokud nemáte jinou možnost a nebo jste se rozhodli, že prozkoumáte tento trh nebankovních půjček, určitě si prozkoumejte, která varianta je právě pro vás nejvhodnější.
tablet, mobil a káva.jpg
Zde uvádíme některé nebankovní domy, které vám nabídnou půjčku na tři sta tisíc korun:
·         Spolčenost Elephant Orchestra s.r.o.                         Gejša půjčka
·         Tesco Finanční služby                                               Tesco půjčka
·         Cofidis                                                                       Cofidis půjčka
·         Fine Money                                                               Finemoney půjčka
Podle čeho tedy vybírat nebankovní půjčku?
·         Roční úroková sazba (kolik procent z jistiny za jeden rok zaplatíte věřiteli)
·         RPSN (procenta, která ročně zaplatíte bance za správu úvěru)
·         Délka splatnosti (krátké úvěry, dlouhodobé úvěry…)
·         Kontroly registru (zda jste neplatič či ne si jednoduše lze ověřit v bankovních registrech a dalších registrech)
·         Dokládání potvrzení příjmů
Všechno samozřejmě závisí jen na vás. Pokud máte možnost dokládat příjmy a nevadí vám kontrola v registrech, protože v nich nic nemáte, určitě to pro vás bude v rámci podmínek k úvěru výhodnější. Nebudete tolik rizikovým klientem, tím pádem budete moci mít třeba nižší úrokovou sazbu.

Dobře si vybírejte u ověřených společností!
3.5 (70%)6

You may also like...